Hvězdný baseballista Alex Rodriguez přijal svůj disciplinární trest a definitivně tak vynechá celou letošní sezonu MLB. Pálkař New Yorku Yankees chtěl původně proti nejdelšímu distanci za doping v historii soutěže bojovat u federálního soudu, v pátek nicméně svou žalobu stáhl.

Rodriguez tak ukončil soudní spor necelý měsíc poté, co arbitráž potvrdila jeho sezonní distanc. Arbitrátor Fredric Horowitz sice snížil jeho suspendaci z 211 na 162 zápasů, což ale stejně pro Rodrigueze znamená rok bez baseballu a ztrátu většiny z 25 milionů dolarů, které mu podle smlouvy náleží od Yankees.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se