Hvězdný baseballista Alex Rodriguez přijal svůj disciplinární trest a definitivně tak vynechá celou letošní sezonu MLB. Pálkař New Yorku Yankees chtěl původně proti nejdelšímu distanci za doping v historii soutěže bojovat u federálního soudu, v pátek nicméně svou žalobu stáhl.
Rodriguez tak ukončil soudní spor necelý měsíc poté, co arbitráž potvrdila jeho sezonní distanc. Arbitrátor Fredric Horowitz sice snížil jeho suspendaci z 211 na 162 zápasů, což ale stejně pro Rodrigueze znamená rok bez baseballu a ztrátu většiny z 25 milionů dolarů, které mu podle smlouvy náleží od Yankees.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





