Českým biatlonistkám se úvodní start na olympijských hrách v Soči nevydařil. Ve sprintu nejlépe skončila Veronika Vítková na 16. místě, hlavní medailová naděje Gabriela Soukalová po třech chybách na úvodní střelbě obsadila 29. příčku.

Zlato v závodu na 7,5 kilometru obhájila Anastasia Kuzminová a získala v Soči první medaili pro Slovensko. Původem ruská závodnice zvítězila o téměř 20 sekund před Olgou Viluchinovou z Ruska, pro bronz si dojela Ukrajinka Vita Semerenková.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se