Snowboardistka Šárka Pančochová, která v neděli ošklivě upadla v druhé finálové jízdě slopestylu na olympijských hrách v Soči, je v pořádku a chce dnes večer absolvovat trénink v U-rampě. Po něm se rozhodne, jestli nastoupí do středečního závodu. Z dramatické události si pamatuje všechno a tvrdí, že to její další snowboardingovou kariéru nijak nepoznamená.
Nedělní vyšetření neodhalila žádná zranění a dnes ráno se Pančochová cítila dobře. "Je to o dost lepší, než jsem čekala," uvedla. "Jsem tedy dost namožená, krk mě bolí, záda mě bolí, ale to nejhorší je zažehnané."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




