Snowboardistka Šárka Pančochová, která v neděli ošklivě upadla v druhé finálové jízdě slopestylu na olympijských hrách v Soči, je v pořádku a chce dnes večer absolvovat trénink v U-rampě. Po něm se rozhodne, jestli nastoupí do středečního závodu. Z dramatické události si pamatuje všechno a tvrdí, že to její další snowboardingovou kariéru nijak nepoznamená.

Nedělní vyšetření neodhalila žádná zranění a dnes ráno se Pančochová cítila dobře. "Je to o dost lepší, než jsem čekala," uvedla. "Jsem tedy dost namožená, krk mě bolí, záda mě bolí, ale to nejhorší je zažehnané."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se