Čeští biatlonisté Ondřej Moravec a Jaroslav Soukup už mají medaile v kapse a čekalo se, že další přidají v Krasné Poljaně při jejich parádní disciplíně. Vytrvalostní závod na dvacet kilometrů ale pro Čechy neskončil dobře, nejlépe dojel Soukup na 17. místě.

Krasobruslaři Tomáš Verner a Michal Březina odpoledne absolvovali krátký program, rychlobruslařka Karolína Erbanová na své nejoblíbenější trati 1000 m skončila desátá. Češi se ve čtvrtek představili i ve dvou novinkách olympijského programu. V lyžařském slopestylu nastoupil už dopoledne akrobat Marek Skála, který ovšem z kvalifikace nepostoupil. Sáňkaři pak při olympijské premiéře kolektivního závodu dojeli devátí.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se