Hokejisté si po úvodní prohře spravili chuť v zápase s Lotyšskem, soupeře porazili 4:2. O první vítězství národního týmu se zasloužili Jaromír Jágr a Marek Židlický, kteří skórovali i při úvodní prohře se Švédskem. Mezi střelce se zapsali také Martin Erat a Jakub Voráček. Své vystoupení ve skupině završí český tým sobotním zápasem proti Švýcarsku.

Ondřej Bank, který byl po sjezdu v kombinačním závodě druhý, nakonec zajel slabší slalom a medaile mu unikla. Lukáš Bauer dojel na své oblíbené patnáctikilometrové trati mimo pódiové umístění, stejně dopadla i biatlonistka Gabriela Soukalová. Krasobruslaři Michal Březina a Tomáš Verner zakončili své působení v Soči volným programem, pro Vernera to byla soutěžní derniéra.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se