Fotbalisté Arsenalu porazili v osmifinále Anglického poháru na domácím hřišti Liverpool 2:1 a postoupili do čtvrtfinále. "Gunners" tak vyšla odveta za týden starou porážku z ligového duelu 1:5.
V dalším kole narazí Arsenal na vítěze utkání Brighton - Hull. Dál jde i Everton, který si také doma poradil se Swansea 3:1 a ve čtvrtfinále narazí na Sunderland, jehož dres obléká i český obránce Ondřej Čelůstka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





