Hlavní pozornost poutalo ve středu vystoupení Martiny Sáblíkové na její nejoblíbenější, pětikilometrové trati. V přímém souboji vyhrála nad Ireen Wüstovou, která ji jako jediná porazila na tříkilometrové distanci, a stejně jako ve Vancouveru získala olympijské zlato.

S olympijským turnajem se rozloučili hokejisté, kteří ve čtvrtfinále nenašli recept na soupeře z USA a podlehli 2:5. Smíšená štafeta biatlonistů navázala na dosavadní individuální úspěchy a do cíle doběhla na stříbrné příčce. Dvojice Aleš Razým a Martin Jakš v běžkařském sprintu sice postoupila do finále, v něm ale skončila poslední, především kvůli pádu Razýma.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se