Záložník Barcelony Cesc Fábregas věří, že výhra 2:0 v úvodním osmifinále fotbalové Ligy mistrů na hřišti Manchesteru City alespoň na čas umlčí kritiky Katalánců v čele s trenérem Chelsea Josém Mourinhem. Bývalý kouč Realu Madrid před úterním šlágrem prohlásil, že Barcelona má jeden z nejhorších týmů za poslední roky a "Citizens" proti ní mají slušnou šanci.
"Všichni říkají, že Barcelona není jako dříve. Někteří lidé před tímto zápasem mluvili až příliš a teď musí na pár dní sklapnout," řekl v rozhovoru s televizní stanicí ITV Fábregas.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









