Záložník Barcelony Cesc Fábregas věří, že výhra 2:0 v úvodním osmifinále fotbalové Ligy mistrů na hřišti Manchesteru City alespoň na čas umlčí kritiky Katalánců v čele s trenérem Chelsea Josém Mourinhem. Bývalý kouč Realu Madrid před úterním šlágrem prohlásil, že Barcelona má jeden z nejhorších týmů za poslední roky a "Citizens" proti ní mají slušnou šanci.

"Všichni říkají, že Barcelona není jako dříve. Někteří lidé před tímto zápasem mluvili až příliš a teď musí na pár dní sklapnout," řekl v rozhovoru s televizní stanicí ITV Fábregas.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se