Ani druhou šanci na medaili Ester Ledecká nevyužila.  V paralelním slalomu bojovala ze všech sil, bolesti zad ale nakonec způsobily, že česká snowboardistka vypadla už ve čtvrtfinále. Své poslední olympijské vystoupení měl mít také sjezdař Ondřej Bank, na poslední chvíli ale ze závodu odstoupil. V hokejovém boji o bronz Finové zápas s Američany naprosto ovládli a vyhráli 5:0.

Biatlonisté sebrali poslední zbytky sil po náročném programu na mužskou štafetu. Zkušený Michal Šlesingr měl zdravotní problémy, a tak medailisty z individuálních závodů Jaroslava Soukupa a Ondřeje Moravce doplnili mladíci Tomáš Krupčík a Michal Krčmář. Štafeta nakonec skončila jedenáctá.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se