Nejbouřlivější atmosféru v kariéře zažil brankář Chelsea Petr Čech na stadionu Galatasaraye Istanbul ve středečním osmifinále fotbalové Ligy mistrů. Reprezentační jednička považuje výsledek 1:1 za spravedlivý a dobrý do domácí odvety v Londýně.
"Atmosféra byla opravdu pekelná. Nejhlasitější, jakou jsem během dosavadní kariéry zažil. Je to šílený hukot. Když na nás všichni začali pískat a bučet, bylo to na hřišti cítit. Občas tam lítají mince nebo zapalovače, ale naštěstí mě netrefili," líčil pro své webové stránky Čech. "Lidi jsou opravdu jejich velkou oporou. Není jednoduché tady hrát, enormně ženou svůj tým dopředu," uvedl jednatřicetiletý gólman.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









