Snowboardistce Evě Samkové se díky zlaté medaili mohl splnit sen. V jejím rodném Vrchlabí jí totiž za odměnu pořídili koně jménem Pepin, kterého si už od dětství přála. "Dnes poprvé jsem se s ním seznámila, a dokonce se i na něm projela. Jsem doslova nadšená, ale samozřejmě to chce ještě určitý čas, abychom si spolu dobře rozuměli," usmívá se.

"Pepin je zatím ve stáji poblíž Brandýsa, ale v letních měsících si ho vezmu domů do Vrchlabí," plánuje dvacetiletá sympaťačka s knírkem. Do léta je ale zatím času dost a Samkovou čeká ještě spousta reklamních povinností. "Ale podporovat nějakou politickou stranu určitě nebudu," prohlašuje rázně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se