Čeští fotbalisté remizovali v přípravném utkání v Edenu s Norskem 2:2. Trenér Pavel Vrba měl blízko k vítězné premiéře na lavičce národního týmu, jeho noví svěřenci přišli o výhru dvě minuty před koncem, kdy srovnal Pedersen. Češi v prvním letošním zápase dvakrát vedli po trefách kapitána Tomáše Rosického a Matěje Vydry z první půle, oplatit Norům porážku 0:3 z léta 2011 z Osla ale nedokázali.
Vrba při své premiéře žádné překvapení v sestavě nepřichystal. Na hrot postavil podle očekávání Vydru a na levý kraj zálohy Hlouška, který si zahrál v národním týmu po třech letech. Ve srovnání s posledním utkáním podzimu s Kanadou byli v základní sestavě jen Čech, Suchý, Hübschman a Dočkal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









