Čeští fotbalisté remizovali v přípravném utkání v Edenu s Norskem 2:2. Trenér Pavel Vrba měl blízko k vítězné premiéře na lavičce národního týmu, jeho noví svěřenci přišli o výhru dvě minuty před koncem, kdy srovnal Pedersen. Češi v prvním letošním zápase dvakrát vedli po trefách kapitána Tomáše Rosického a Matěje Vydry z první půle, oplatit Norům porážku 0:3 z léta 2011 z Osla ale nedokázali.

Vrba při své premiéře žádné překvapení v sestavě nepřichystal. Na hrot postavil podle očekávání Vydru a na levý kraj zálohy Hlouška, který si zahrál v národním týmu po třech letech. Ve srovnání s posledním utkáním podzimu s Kanadou byli v základní sestavě jen Čech, Suchý, Hübschman a Dočkal.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se