Vítězstvím 1:0 nad Plzní zvýšila Sparta v tabulce fotbalové ligy svůj náskok před Západočechy na osm bodů, takže v kabině Letenských vládla samozřejmě spokojenost. Platí to i na trenéra Vítězslava Lavičku, i když prozradil, že ho mrzí hned několik nevyužitých šancí.
„Je to důležité vítězství a jsme moc rádi, že jsme udělali další krok k vytčenému cíli. Do konce ročníku však zbývá ještě 11 kol a každý tým je pro nás překážkou. Věřím, že sebeuspokojení nepropadneme a nebudeme opakovat chyby z minulosti,“ zdůraznil letenský kouč a hned se zastavil u některých chyb a nedostatků svých svěřenců.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








