V souvislosti s dnešním utkáním fotbalové ligy mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha zadržela policie už tři desítky lidí. Dopouštěli se výtržností a napadali policisty. Bezpečnostní akce v ulicích Ostravy ještě neskončila, městem se stále pohybují stovky fanoušků. ČTK to řekla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
Uvedla, že většina zadržených je podezřelá z přestupků, ale někteří i z trestných činů. Konkrétnější informace zatím nejsou k dispozici. Zadržení patří k oběma táborům, často jsou opilí, takže je policisté zatím nemohli vyslechnout.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








