Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS se řadí mezi přední mezinárodní advokátní kanceláře v České republice i na Slovensku. Její tým tvoří více než 35 právníků a nabízí svým klientům, mezi něž patří nejvýznamnější české, slovenské i mezinárodní společnosti, komplexní služby v mnoha oblastech práva. Mezi hlavní oblasti zaměření advokátní kanceláře patří fúze a akvizice, právo obchodních společností, právo nemovitostí a daňové poradenství.

 

Ivana Otřísalová, advokátní kancelář bpv Braun PartnersMgr. Ing. Ivana Otřísalová vystudovala právo na Karlově univerzitě v Praze a ekonomii na Vysoké škole ekonomické v Praze. Studovala rovněž ekonomii a právo na Johannes Kepler Universität v Linci v Rakousku. Specializuje se především na právo nemovitostí a stavební právo, insolvenční právo a obchodní právo. Hovoří plynně německy a anglicky.

 

Vojtěch Steininger, advokátní kancelář bpv Braun PartnersJUDr. Vojtěch Steininger, LL.M. je absolventem Karlovy univerzity v Praze, kde získal také titul doktor práv na katedře obchodního práva, a Ludwig-Maximilians-Universität v Mnichově v Německu, kde získal titul LL.M. Ve své právní praxi se zabývá především obchodním právem, zejména fúzemi a akvizicemi, pracovním právem a vedením soudních sporů. Hovoří plynně německy a anglicky.