Thu Nga Haškovcová, Country Managing Partner pro Českou republiku v advokátní kanceláři DLA PiperThu Nga Haškovcová (44) je zakládajícím partnerem advokátní kanceláře Haškovcová&Co. Před založením své vlastní advokátní kanceláře působila jako partner v mezinárodní advokátní kanceláři Haarmann Hemmelrath v Praze a Singapuru. Mezi lety 2006 a 2010 působila jako Co-Managing Partner v bpv Braun Haškovcová. Specializuje se zejména na oblasti fúzí a akvizic, práva nemovitostí, projektového financování a korporátního obchodního práva.

Thu Nga Haškovcová získala titul Ph.D. na Karlově univerzitě v Praze a titul MBA na London Business School. Je členkou celé řady mezinárodních profesních organizací. Thu Nga Haškovcová hovoří vietnamsky, česky, anglicky, německy, rusky a francouzsky.

 

Petr Šabatka, oddělení Ligation & Regulatory v advokátní kanceláři DLA PiperPetr Šabatka (32) odstartoval svou kariéru v pražské advokátní kanceláři Sodomka-Souček-Jindra-Mokrý & Partners, odkud v roce 2007 přešel do bvp Braun Haškovcová, v roce 2012 byl jmenován Partnerem Haškovcová&Co. Je členem České advokátní komory a zaměřuje se na právo nemovitostí, obchodní právo a zastupování před soudy. Má zkušenosti také v oblasti bankovnictví a financí a v oblasti práva IT.

Petr Šabatka vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a hovoří česky, anglicky a francouzsky.

 

Předchozí informace o DLA Piper Prague:

DLA Piper Prague se spojila s Haškovcová&Co. - čtěte ZDE

 

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist