Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS, která se řadí mezi přední mezinárodní advokátní kanceláře v České republice i na Slovensku, oznámila rozšíření svého týmu. Společnost bpv BRAUN PARTNERS je také zakládajícím členem bpv LEGAL, mezinárodní aliance advokátních kanceláří, působící ve střední a východní Evropě. Její tým tvoří více než 35 právníků a nabízí svým klientům komplexní služby v mnoha oblastech práva.

 

Oldřich Krkoška, advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERSOldřich Krkoška má za sebou již více než pětileté zkušenosti z mezinárodního prostředí bpv Braun Partners a specializuje se především na právo obchodních společností a obchodní právo, energetické právo a poštovní právo.

Oldřich Krkoška vystudoval právo na Karlově univerzitě v Praze a hovoří plynně anglicky a rozumí německy.

 

 

Vítězslav Wajtr, advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERSVítězslav Wajtr se daňové problematice věnuje již od roku 1997. V minulosti působil u renomovaných mezinárodních firem Lovells a PwC. Ve své poradenské praxi se zabývá především daněmi z příjmů fyzických a právnických osob, daňovými aspekty transakcí s nemovitostmi a fúzí a akvizic.

Vítězslav Wajtr je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a hovoří plynně anglicky a německy.