Uživatelského rozhraní SAP S/4 Hana, založeného na nástrojích Fiori, je nyní nejen přehlednější, ale především přizpůsobeno pohodlné práci z mobilního zařízení, ať se již jedná o tablet, nebo chytrý telefon.

SAP S/4 Hana podle zástupců společnosti přináší především řadu vylepšení směřujících k jednoduššímu a rychlejšímu nasazení systému do podnikového prostředí. Díky využití platformy Hana, běžící v operační paměti, mizí většina omezení, které měly dřívější systémy při zpracování a analýzu dat v reálném čase. Nová generace totiž zároveň poskytuje výrazně zjednodušený model omezující datovou náročnost. To přináší zákazníkům snížení celkových nákladů na vlastnictví a umožňuje jim zvýšit efektivitu jejich vlastního IT.

Důležitým aspektem při vývoji nové generace balíku SAP S/4 Hana bylo i zjednodušení implementace celého systému do podnikového prostředí a také provoz v různých typech infrastruktury. Díky tomu se mohou zákazníci sami volit mezi provozem v cloudu, na místních serverech nebo v hybridním prostředí.

Dalším faktorem, který vývoj nové verze ovlivnil, byl vzestup tzv. internetu věcí a využití velkých dat v reálném čase. SAP S/4 Hana se zařadí po bok existujících cloudových řešení skupiny SAP, jako je Ariba, Fieldglass a SuccessFactors.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist