Linet využívá řešení Therefore pro správu technických výkresů i řadu dalších technických i netechnických dokumentů, včetně zkušebních protokolů, technických specifikací či marketingových materiálů.

Systém Therefore je podle dodavatele vysoce škálovatelnou platformou, podporuje velké množství typů zpracovávaných dokumentů a zohledňuje různé typy agend. Mezi hlavní kritéria při výběru patřily vedle ceny také uživatelská přívětivost, kompatibilita se stávajícími technologiemi a pokrytí širokého spektra dokumentů, nejen technických výkresů.

O přínosu systému pro společnost Linet svědčí podle zástupců Canonu zkrácení průměrné doby zpracování jednoho výkresu ze dvou týdnů na pouhé dva dny. Zpracování drtivé většiny výkresů přitom nezabere více než jediný pracovní den. Návratnost investice jsou dle propočtů pouhé dva roky.

V Linetu testovali funkcionalitu systému v rámci dvouměsíčního testovacího provozu, poté po drobných úpravách a doladění formálních náležitostí nasadila společnost Therefore do rutinního provozu. Zajímavostí je, že některé požadavky, například na speciální metadata dokumentu, promítl Canon do globálních updatů nasazovaného systému. V ostrém provozu s dokumenty pracují jak interní zaměstnanci v české centrále společnosti, tak spolupracovníci z Anglie či dodavatelé marketingových materiálů.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist