Konzultanti Minervy se do Saudské Arábie vrací už ke druhému zákazníkovi. Jedná se o mezinárodní projekt místního partnera QAD, Abdulla Fouad, kde Minerva v rámci implementace ERP QAD participuje na podprojektu.
Minerva ČR se zapojila do mezinárodního projektu implementace ERP QAD v mlékárenské společnosti SADAFCO (Saudia Diary & Foodstuff Company), která je výrobcem s vlastní distribucí mléka, másla, zmrzliny, sýrů a dalších produktů.

Část, za kterou je Minerva zodpovědná, je implementace vlastního řešení automatického sběru dat (ADC) pomocí čárových kódů pro QAD 2014 SE a etapa začíná ve třech lokalitách. ADC pokryje firemní procesy jako jsou příjem výrobků, přesuny zboží, expedice, dosledovatelnost výrobků a materiálů. Řešení má zrychlit a zpřesnit zmíněné procesy.

Minerva již v minulosti úspěšně naimplementovala ADC řešení, které vyvinula, nadnárodním výrobcům na různých místech světa.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist