Eva Lindnerová započala manažerskou dráhu na konci 90. let v americké společnosti Trane, zabývající se výrobou tepelných a klimatizačních jednotek, kde působila na vedoucích pozicích v regionu centrální a východní Evropy a vypracovala se až na pozici generální ředitelky pro Českou republiku a Slovensko. V letech 2011 až 2013 se věnovala konzultační činnosti. Poté působila ve společnosti AB Facility, která spadá do skupiny Penta Investments, nejprve coby finanční ředitelka a nakonec jako ředitelka pro strategii a inovace. Od února letošního roku byla investiční ředitelkou ve finanční společnosti Equity Solutions.

Ve společnosti LeasePlan bude hlavním úkolem Evy Lindnerové přispět k udržení růstu firemní flotily a dále rozvíjet kvalitu jejích služeb. V rámci obchodního oddělení se zaměří také na optimalizaci vytížení jednotlivých týmů, aby mohly klientům nabídnout ještě proaktivnější přístup než dosud. Vedle obchodní agendy bude mít Eva Lindnerová na starost také marketing. Ve funkci nahradila Vladana Jesenského, který z firmy odešel na konci března.

Titul MBA získala na University of New York in Prague, je držitelkou prestižního certifikátu Six Sigma Green Belt.

Mezi své koníčky řadí rodinu, sport a cestování.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist