Ben Bannatyne nastoupí na novou pozici v lednu 2016 a bude spolupracovat s Philipem Dunnem, od kterého převezme agendu. Bude podřízen generálnímu řediteli Prologis pro Evropu a Asii Garymu E. Andersonovi a bude dohlížet na veškeré aktivity v Evropě, což zahrnuje 14 zemí a portfolio o rozloze 16,6 milionů metrů čtverečních.

Ben Bannatyne pracuje v Prologis sedm let a na svoji novou pozici si přináší více než 20 let zkušeností v oboru. Před jmenováním na novou pozici působil jako výkonný ředitel Prologis pro střední a východní Evropu. Je také členem Evropského výkonného výboru. Před nástupem do Prologis pracoval jako výkonný ředitel JLL pro střední Evropu.

 

Philip Dunne nastoupil do Prologis Europe v prosinci 2008 jako provozní ředitel a prozatímní finanční ředitel. Prezidentem byl jmenován v létě 2009. Mezi početné úspěchy Philipa Dunna v Prologis patří vedení byznysu během finanční krize a fúze AMB a ProLogis, kdy portfolio narostlo na 16,6 milionů metrů čtverečních a došlo k vytvoření efektivnějšího a ziskovějšího evropského podnikání.

 

Nástupcem Bena Bannatyna v pozici regionálního ředitele pro střední a východní Evropu se stane senior viceprezident Martin Polák, který je v současné době ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Martin nastoupil do Prologis v roce 2008 jako manažer pronájmů. Od té doby zastával různé pozice a dohlížel na mnoho úspěšných projektů společnosti na českém a slovenském trhu. Ben Bannatyne prohlásil: „V posledních sedmi letech jsme společně s Martinem úzce spolupracovali a jsem si jist, že se své nové role ujme profesionálně a s nadšením.“ Martin Polák bude odpovědný za řízení portfolia střední a východní Evropy, které zahrnuje 4,4 milionů metrů čtverečních logistických a průmyslových prostor.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist