Jakub Salát bude zodpovědný za interní a externí komunikaci RENOMIA GROUP. V oblasti komunikace má více než 10leté zkušenosti. Kariéru začal jako ekonomický novinář a poradce pro politický marketing. Později pracoval v českých PR agenturách. Do RENOMIA GROUP přichází z největší české PR a komunikační agentury AMI Communications. V té posledních pět let zajišťoval poradenství v oblasti PR a korporátní komunikace v týmu Průmyslu a energetiky.

Vystudoval mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, absolvoval studijní pobyt na finské univerzitě Jyväskylä a odborné znalosti si rozšířil kurzem London School of PR.

 

Tým komunikace RENOMIA GROUP se zároveň rozšířil o Ivu Martinkovou, která do RENOMIA GROUP přichází z pojišťovny AIG, kde působila jako koordinátorka marketingových kampaní.

Iva Martinková vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci bohemistiku se zaměřením na editorství a komunikaci.

Radim Kovács ředitelem komunikace a marketingu RENOMIA GROUP, Jan Osúch ředitelem Public Relations celé skupiny - čtěte ZDE

Luděk Pachman ředitelem mostecké pobočky společnosti RENOMIA - čtěte ZDE

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist