Jeffrey Manners má vice než 35leté zkušenosti v pojišťovacím oboru. Ve střední a východní Evropě pracoval jak pro pojišťovny, tak i pojišťovací makléře. Svou kariéru začal v pojišťovně AIG v New Yorku. V 80. letech pracoval osm let jako manažer ve společnosti European American Underwriters, kterou jako joint venture vlastnila společnost AIG spolu s pojišťovnami v Rumunsku, Maďarsku a Polsku. Manners má 16leté zkušenosti také z makléřského sektoru, ve kterém pracoval jako generální ředitel pro střední a východní Evropu ve společnosti Marsh a dalších.

„Jeffrey je skvělým přírůstkem do našeho týmu. Věřím, že jeho zkušenosti a schopnosti nám pomohou s podporou našeho mezinárodního rozvoje. RENOMIA do mezinárodního rozvoje hodně investovala a je dnes pevnou součástí globálního byznysu. Zapojení Jeffrey tuto pozici dále posílí,” říká Pavel Nepala, managing partner a spolumajitel společnosti RENOMIA.

Jeffrey Manners ke svému jmenování uvedl: „Společnost RENOMIA jsem vždy respektoval již v dobách, kdy jsme byli konkurenti, a to proto, že jsou jak skvělí profesionálové v oblasti pojišťovnictví, tak seriózní a dynamičtí podnikatelé. Jen díky tomu se mohli stát jedničkou nejen na českém trhu, ale i na dalších trzích v regionu střední a východní Evropy. Je mi velkou ctí v RENOMIA působit.”

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist