Nordic Telecom se tak drží svého plánu, podle kterého chce ve třetím až čtvrtém kvartálu 2019 pokrýt svým Nordic 5G internetem přibližně 400 lokalit po celé ČR a do konce roku 2020 má ambici službu poskytnout 1,3 milionu domácnostem.

Zákazníci Nordic 5G internetu mají k dispozici rychlosti až 100 Mbps, čímž se tato služba řadí mezi nejrychlejší dostupné na trhu. V rámci podzimní kampaně mohou v září a říjnu všichni noví zákazníci získat Nordic 5G internet s padesátiprocentní slevou na čtvrt roku.

Vlastní sítí Nordic 5G internetu a sítěmi partnerů ve skupině pokrývá nyní Nordic Telecom 30 procent českých domácností. Spolu s dalšími partnery může společnost oslovit svými produkty jako je Nordic TV a Pevný internet DSL více než 90 procent domácností v ČR.

V průběhu podzimu bude pokračovat sjednocení jednotlivých partnerských sítí pod hlavičku rodiny Nordic Telecom. Zákazníci se tak mohou těšit na širší produktové portfolio zahrnující 5G ready sítě a zároveň bude pokračovat lokální a osobní přístup od jejich poskytovatele internetu, na který byli zvyklí. Samozřejmostí je, že všechny služby pro rezidentní zákazníky poskytuje Nordic Telecom bez závazku..

„Neustále posilujeme naši pozici na telekomunikačním trhu a pokračujeme v ambici stát se třetím největším hráčem mezi poskytovateli pevného připojení k internetu. Už nyní obsluhujeme více než sto tisíc spokojených zákazníků,“ řekl k expanzi jednatel Nordic Telecomu Libor Dočkálek.