Těsně po svém příchodu do týmu se jim podařilo zlákat z Realu Madrid brazislkého útočníka Robinha, nyní přemýšlejí o dalších hvězdných hráčích.

Christiano Ronaldo s trofejí pro nejlepšího hráče Ligy mistrů. Ve svém týmu by rádi přivítali největší hvězdu současnosti - portugalského záložníka Christiana Ronalda od konkurenčních United.

Za něj jsou údajně schopni nabídnout 165 milionů eur (více než 4 miliardy korun), čímž by více než dvakrát překonali dosud platný přestupový rekord Zinedina Zidana z Juventusu Turín do Realu Madrid (76 milionů eur).

Zástupce investiční skupiny z Abú Zabí Sulejman Fahim představil pro deník The Guardian své plány. "Chceme vybudovat největší klub na světě, větší než Real Madrid či Manchester United." 

Nyní už jen čeká, až se v lednu 2009 znovu otevře přestupové okno. "Ronaldo prohlásil, že by chtěl hrát za nejlepší klub na světě. V lednu uvidíme, jestli to myslel vážně," dodal. 

Čtěte také:

Španělská média zase spekulují, že po odřeknutí Dimitara Berbatova se snažili zástupci City vedle Robinha přemluvit nizozemského útočníka Ruuda van Nistelrooye z Realu Madrid. Dva útočníky najednou ale Real odmítl uvolnit.

Podle nich si ale Citizens zpraví chuť v lednu, kdy zkusí do týmu získat hned trojici španělských hráčů David Villa, Cesc Fabregas a Fernando Torres.