Fotbalisté Bayernu Mnichov si upevnili vedení v německé lize. Ve 13. kole deklasovali Hannover na svém hřišti 5:0 a v tabulce mají devítibodový náskok na druhý Dortmund. Obhájce titulu porazil 2:1 Mohuč a využil remízy 1:1 mezi Schalke a Frankfurtem.

Bayern nakročil k jedenácté bundesligové výhře v sezoně už v prvním poločase díky brankám tří záložníků. Skóre v Allianz Areně otevřel už ve třetí minutě Španěl Martínez svým premiérovým zásahem po letním příchodu z Bilbaa. Za dvacet minut přidal druhý gól Kroos a ve 37. minutě uzavřel skóre první půle Francouz Ribéry.

Po přestávce přidal čtvrtý zásah brazilský bek Dante, jenž si rovněž připsal první gól po přestupu z Mönchengladbachu. Debakl Hannoveru pak dokonal několik sekund po svém příchodu na hřiště útočník Gómez. Druhý nejlepší střelec minulé sezony nastoupil v lize po tříměsíční pauze zaviněné operací kotníku.