David Abney (58) se stává jedenáctým CEO ve 107leté historii firmy. Svoji kariéru v UPS zahájil v roce 1974 jako nakladač zásilek na částečný úvazek. V průběhu své čtyřicetileté kariéry zastával řadu provozních funkcí. Jako provozní ředitel měl Abney v UPS na starosti logistiku, udržitelnost, inženýring, vedl významné investice společnosti do alternativních paliv a zavedení programů s cílem zvětšit celkový objem nákladní přepravy firmy. Ve své pozici řídil přepravní síť UPS ve více než 200 zemích a teritoriích.

Než se Abney stal provozním ředitelem, byl prezidentem UPS International, kde vedl expanzi globálních logistických služeb společnosti. Jeho mezinárodní zkušenosti zahrnují vedení nákladní a logistické divize v Kanadě a Latinské Americe i řízení globální spedice a celního zprostředkování. K dalším významným úkolům patřila funkce prezidenta zásilkové služby SonicAir. Abney vedl také tým, který dokončil jednu z největších firemních akvizic – the Fritz Companies.

Abney, rodák z Greenwoodu v Mississippi, získal bakalářský titul v oboru Business Administration na Delta State University a je členem představenstva nadace absolventů Delta State University Alumni Foundation. Je také členem správní rady charitativní Nadace UPS a členem představenstva Johnson Controls, Inc., Airlines for America a Koalice průmyslu služeb (Coalition of Service Industries), která se zasazuje o snížení překážek ve světovém obchodu. Je také předsedou Rady pro světové záležitosti v Atlantě (World Affairs Council of Atlanta).

 

Scott Davis (62)Scott Davis, člen představenstva společnosti UPS má za sebou 29 let služby v UPS. Do firmy přišel v roce 1986, když UPS převzala technologickou firmu II Morrow, kde působil jako CEO. Rodák z Oregonu působil na pozicích v oblasti odpovědného přístupu k financím a účetnictví. Následně byl jmenován finančním ředitelem a v roce 2001 se stal členem řídícího výboru UPS. V roce 2006 byl jmenován místopředsedou a ve stejný rok také zvolen do představenstva UPS. Pozici CEO a předsedy představenstva zastával od 1. ledna 2008.