Jorge Montano na tuto pozici přechází ze svého předchozího angažmá ve společnosti CHEP v Latinské Americe, kde byl od roku 2009 oblastním ředitelem pro Mexiko a Střední Ameriku. Na této pozici viceprezidenta střídá Jochena Behra, jenž byl v nedávné době jmenovánoblastním ředitelem divize palet ve střední a východní Evropě.

Jorge Montano začal pracovat pro společnost CHEP jako finanční ředitel pro Latinskou Ameriku v roce 2003. Jeho pracovní náplní byly finanční a účetní operace pro Mexiko, Brazílii, Argentinu, Uruguay a Chile. Před nastoupením do CHEP pracoval 10 let pro UPS, kde se vypracoval na finančního ředitele.

 

Rob Spencer, který byl jmenován vrchním ředitelem strategie a marketingu pro divizi palet společnosti CHEP v Evropě, bude na této pozici odpovědný za rozvoj strategií jak na celoevropské, tak i na úrovni jednotlivých zemí. Pod jeho kompetenci nově spadá i řízení iniciativ vedoucích k diverzifikaci služeb a koordinace marketingových aktivit.

Rob Spencer začal pracovat ve společnosti CHEP v roce 2000 v Austrálii, kde díky obchodní činnosti nasbíral bohaté zkušenosti se strategií a marketingem. V listopadu 2010 se přestěhoval do Spojeného království, aby vedl program globální inovace společnosti Brambles, nyní bude působit ve Weybridgi.