Lenka Kváčová má více než 17 let zkušeností z oboru finance. Svoji profesní kariéru zahájila jako auditor ve společnosti PricewaterhouseCoopers, poté pracovala jako finanční manažer v oddělení obchodního plánu a controllingu ve společnosti Eurotel (dnešní O2), aby se následně přesunula do evropské centrály společnosti Ness Technologies na pozici manažera plánování pro region CEE.

V rámci své pozice v Brammer Czech se bude soustředit na revizi a zefektivnění procesů a na posílení spolupráce s ostatními odděleními. Dále je jejím cílem nastavit nové procesy, zejména systém řízení pohledávek. Další její prioritou je nastavení a rozvoj interního reportingu a controllingu.

Lenka Kváčová vystudovala Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Je seniorní členkou globální Asociace certifikovaných účetních (ACCA – the Association ofChartered Certified Accountants) a je držitelkou MBA in Financial services z University of East London. V ACCA také přednáší – je lektorkou modulu Manažerské účetnictví.

 

Předešlé změny v Brammer Czech: