Renata Michalczyk Reanata Michalczyk, vedoucí správy nemovitostí Prologis pro Polsko.zaujala pozici vedoucí správy nemovitostí pro Polsko. Do Prologis nastoupila v roce 2010.

Je zkušenou manažerkou v oblasti řízení nemovitostí, více než pět let pracovala v AIG/Lincoln, kde byla zodpovědná za skladové prostory ve Varšavě a ve Slezsku.

Vystudovala Ekonomickou fakultu na Varšavské univerzitě (University of Life Sciences) a fakultu managementu a marketingu na Varšavské ekonomické univerzitě. Je také držitelkou diplomu v oblasti řízení majetku z Univerzity ekologie a managementu.

 

Michał PtaszyńskiMichał Ptaszyński, ředitel oddělení pro pozemky a výstavbu ve společnosti Prologis. byl jmenovám ředitelem nově vytvořeného oddělení pro pozemky a výstavbu vedeného Ewou Zawadzkou, viceprezidentkou a vedoucí oddělení pro pozemky a výstavbu. Na nové pozici bude zodpovědný za akvizice, nové investice a vyhledávání nových projektů. V Prologis pracuje od roku 2011.

Dříve pracoval v Pomerania Development Agency a v developerské společnosti Torus, kde působil na různých manažerských pozicích.

Michał vystudoval Fakultu geodézie a oceňování nemovitostí na Univerzitě zemědělství a technologie v Olsztynu. Je certifikovaným manažerem nemovitostí a držitelem certifikátu CCIM (Certified Commercial Investment Member).

 

Předešlé personální změny v Prologis: