Jiří Kolařík obsadil pozici vedoucího marketingu obchodní skupiny Bezpečnost a Grafika. Do 3M Česko přichází zúročit své dlouholeté zkušenosti z oblasti marketingu. Jeho cílem je jasná profilace obchodní skupiny Bezpečnost a Grafika jako nositele inovací nejen v produktech, ale i v komunikaci, vzdělávání a podpoře zákazníků v offline a zejména v rostoucím online prostředí.

Před nástupem do 3M Česko působil na pozici marketingového manažera ve společnosti FAST ČR. Předtím zastával pozici regionálního produktového manažera ve společnosti Samsung Electronics na kterou přešel z postu marketingového manažera společnosti Philips.

Jiří Kolařík je absolventem Technické univerzity v Liberci.

 

Eduard Perski, obchodní vedoucí divize Komerčních řešení společnosti 3M ČeskoSloučením tří divizí - Komerční grafika, Architektonická řešení a Řešení pro profesionální úklid, vznikla v nedávné době divize Komerčních řešení. Obchodním vedením nové divize byl pověřen Eduard Perski, který vede zároveň divizi pro Bezpečnost v dopravě. Ve společnosti 3M Česko působí od roku 2012.