Ivo Gruber i Pavel Šubrt doposud zastávali pozice finančního a obchodního ředitele v české pobočce DHL Supply Chain. K rozšíření kompetencí na obě země došlo v rámci změn, jež jsou součástí nové strategie společnosti Deutsche Post DHL (Strategie 2020). Na jejím základě dochází k rozdělení subregionu východní Evropy do dvou nových seskupení. První tvoří Slovensko, Polsko a Česko společně s Maďarskem, do druhého je zahrnuto Turecko a Rusko.

 

Filip Budík, generální ředitel české a maďarské pobočky DHL Supply ChainFilip Budík (41) zastává pozici generálního ředitele české pobočky DHL Supply Chain od roku 2008. V únoru letošního roku byl jmenován zároveň do funkce generálního ředitele DHL Supply Chain pro Maďarsko.

 

 

 

Pavel Šubrt, obchodní ředitel pro Českou republiku a Maďarsko společnosti DHL Supply ChainPavel Šubrt (43) pracuje v DHL od roku 2010. V posledních třech letech ve funkci obchodního ředitele české pobočky DHL Supply Chain.

 

 

 

 

 

Ivo Gruber, finanční ředitel pro Českou republiku a Maďarsko společnosti DHL Supply ChainIvo Gruber (37) je v DHL zaměstnán od roku 2007, v říjnu 2013 byl jmenován do funkce finančního ředitele a jednatele společnosti DHL Supply Chain v České republice.