Pavel Svoreň se před příchodem do skupiny DRFG zabýval energetikou v rámci angažmá na Ambasádě ČR v Tallinnu, Ministerstvu průmyslu a obchodu a SPP.

„Pavla Svoreně jsem potkal v rámci našeho projektu pro talentované studenty UNIFER. Jeho znalosti energetiky a lidský potenciál vyústily ve vzájemnou spolupráci na projektu výstavby Teplárny Šternberk, za nějž se stal v krátké době plně odpovědným. Na základě pozitivní zkušenosti jsme se dohodli, že se jeho angažmá v rámci skupiny rozšíří a to nejen pozicí předsedy představenstva v pro nás klíčovém projektu, ale i jako partnera DRFG Energy, kde drží 5 % podíl. Teplárna Šternberk startuje na podzim tohoto roku,“ uvádí zakladatel a majoritní vlastník investiční skupiny DRFG, David Rusňák, a dodává: „Momentálně se více koncentrujeme na energetiku, nemovitosti, telekomunikace a finanční služby. Bohužel v nové struktuře skupiny již není dostatečný prostor pro uplatnění Leoše Vídenského, kterému jsme proto umožnili pokračovat v kariéře mimo strukturu DRFG. Tímto bych mu chtěl za dosavadní práci a přínos pro skupinu poděkovat.“

Pavel Svoreň studoval na University of Tallinn a Masarykově Univerzitě, na níž získal magisterský titul v oboru Mezinárodní vztahy a energetická bezpečnost.