Geraldine Huse nastoupila do P&G v roce 1986 ve Velké Británii. Během své kariéry působila na řadě pozic v oblasti prodeje, marketingu a vedení společnosti, mimo jiné zastávala funkci brand manažerky divize pracích prostředků a péče o tkaniny v Polsku v letech 1996 až 1999. Od té doby pracovala na vedoucích pozicích na mnoha trzích po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní Ameriky a regionu Indie, Středního východu a Afriky. V roce 2008 se stala viceprezidentkou společnosti a na starosti měla prodeje P&G ve Velké Británii a Irsku. Před nástupem na současnou pozici působila jako viceprezidentka pro globální obchod s odpovědností za spolupráci s řetězcem Tesco ve dvanácti zemích.

„Jsem nadšená, že jsem zpět ve střední Evropě a mohu zde spolupracovat s neuvěřitelně talentovaným týmem na všech nových příležitostech růstu, které tento trh nabízí. Střední Evropa je pro naši společnost velice důležitým regionem. Významný rozsah našich aktivit, výrobních závodů a provozu v této části světa činí ze středoevropského P&G klíčového hráče na globální mapě P&G,“ říká nová výkonná ředitelka.

Geraldine Huse je první ženou, která se stala výkonnou ředitelkou P&G ve střední Evropě. Je uznávaná za svůj přínos k podpoře diverzity a inkluze uvnitř P&G i navenek. Je členkou programu FTSE 100 Cross-Company Mentoring pro další generaci manažerek a rovněž je členkou Queen’s Gallery vytvořené Buckinghamským palácem na podporu genderové rovnosti v britské společnosti. Přední britský obchodní časopis The Grocer ji zařadil mezi jednu ze 100 nejvlivnějších žen v byznysu.

Geraldine Huse je vdaná a má dva syny.