Jeffrey Manners má vice než 35leté zkušenosti v pojišťovacím oboru. Ve střední a východní Evropě pracoval jak pro pojišťovny, tak i pojišťovací makléře. Svou kariéru začal v pojišťovně AIG v New Yorku. V 80. letech pracoval osm let jako manažer ve společnosti European American Underwriters, kterou jako joint venture vlastnila společnost AIG spolu s pojišťovnami v Rumunsku, Maďarsku a Polsku. Manners má 16leté zkušenosti také z makléřského sektoru, ve kterém pracoval jako generální ředitel pro střední a východní Evropu ve společnosti Marsh a dalších.

„Jeffrey je skvělým přírůstkem do našeho týmu. Věřím, že jeho zkušenosti a schopnosti nám pomohou s podporou našeho mezinárodního rozvoje. RENOMIA do mezinárodního rozvoje hodně investovala a je dnes pevnou součástí globálního byznysu. Zapojení Jeffrey tuto pozici dále posílí,” říká Pavel Nepala, managing partner a spolumajitel společnosti RENOMIA.

Jeffrey Manners ke svému jmenování uvedl: „Společnost RENOMIA jsem vždy respektoval již v dobách, kdy jsme byli konkurenti, a to proto, že jsou jak skvělí profesionálové v oblasti pojišťovnictví, tak seriózní a dynamičtí podnikatelé. Jen díky tomu se mohli stát jedničkou nejen na českém trhu, ale i na dalších trzích v regionu střední a východní Evropy. Je mi velkou ctí v RENOMIA působit.”