Radek Slabák  se po sedmi letech v Inoutic/Deceuninck na pozici Managing director pro Střední rozšiřují kompetence. Byl jmenován komerčním ředitelem pro CEE region, kam kromě stávajícího českého, slovenského a maďarského trhu spadá také Polsko, Pobaltí a dále také Bulharsko a Rumunsko.

„Naše nová funkční organizační struktura reflektuje tržní situaci a umožní nám soustředit se na rozvoj jednotlivých trhů podle jejich potenciálu. V současné době tak řídíme z Brna komerční aktivity v deseti zemích střední a východní Evropy. Investujeme zejména do produktových inovací a také do nových digitálních technologií. Chceme využít příležitostí e-byznysu i v tak tradičním odvětví, jakým je výroba oken,“ říká k dalšímu směřování firmy Radek Slabák.

Radek Slabák vystudoval Vysoké učení technické v Brně obor ekonomie. Po studiích nastoupil do společnosti VELUX, kde se během 12 let vypracoval na pozici Sales and Marketing Manager. Poté přešel do společnosti Deceuninck (dnes Inoutic/Deceuninck).

 

Petra Schneeweiss působí ve společnosti Inoutic druhým rokem. Doposud byla jako marketingová manažerka zodpovědná za koordinaci marketingových aktivit, nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Maďarsku. Do jejích kompetencí spadala podpora prodeje stávajících i nových produktů, příprava a realizace reklamních kampaní včetně koordinace všech komunikačních aktivit značky na uvedených trzích. Nově bude jako marketingová ředitelka zastřešovat veškeré marketingové aktivity značky také na trzích v Polsku, pobaltských zemích, Rumunsku a Bulharsku.

„Řízení celého regionu je pro mě velká osobní výzva. Základ úspěchu vidím v nastavení procesů a citlivém sjednocení komunikace se zachováním místních specifik. Postupně se mění přístup k marketingovým aktivitám v rámci celého regionu CEE. Věnujeme se novým projektům v online komunikaci, ale také třeba průzkumům o vnímání značky. V Inouticu se zkrátka dostávám k projektům, které by se mi jinde nenaskytly, a to mi dodává energii,“ říká ke svému povýšení Petra Schneeweiss.

Před příchodem do společnosti Inoutic působila jako marketingová manažerka ve společnosti Electrolux a věnovala se i svým soukromým projektům. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a k jejím zálibám patří sport, cestování a její čtyřletý syn Marek.