Alexander Rafajlovič (35) má na starosti transakce nemovitostí v České republice a na Slovensku. Do Cushman & Wakefield nastoupil v roce 2007 jako analytik, později vedoucí oddělení průzkumu trhu pro Českou republiku a Slovensko, po pěti letech přešel do investičního týmu.

Mezi jeho nejvýznamnější reference patří prodej a nákup komplexu kancelářských budov The Park v Praze, nákup obchodního centra OC Arkády Pankrác, prodej OC Forum Ústí nad Labem nebo OC Laugaricio na Slovensku. Jeho praxe v realitním sektoru sahá do roku 2004, kdy dohlížel na aktivity společnosti Siemens Real Estate v oblasti průzkumu realitního trhu.

Alexander Rafajlovič vystudoval Mezinárodní obchod a Oceňování podniku na Vysoké škole ekonomické v Praze.

 

Jan Voslář (33) působí ve společnosti Cushman & Wakefield jedenáctým rokem. Posledních pět let vede tým zaměřující se na pronájem maloobchodních prostor v centrech měst a zastupování maloobchodníků při jejich expanzi v rámci České republiky. Je specialistou na pronájem outletových obchodních center a součástí interní skupiny expertů poskytující poradenství a služby mezinárodně působícím a expandujícím značkám.

Jan se podílel na řadě významných transakcí se společnostmi jako je Foot Locker, Claire‘s, Marks & Spencer, H&M, Swarovski, Tiffany&Co, Nespresso, COS, Flying Tiger Copenhagen, Lindex, Camaieu a mnohé další. Mezi jeho významné klienty patří např. Mint Development, Generali RE, Amadeus Real, Value Retail, PSN, Floweast, AEW Europe, CPI Property Group, FID Group.

Jan Voslář vystudoval Stavební Fakultu na ČVUT, je členem ICSC a Českého Institutu pro Franchising.  

 

Michal Soták (33) je zodpovědný za transakce nemovitostí v České republice a na Slovensku. Do Cushman & Wakefield přišel v roce 2012 po zkušenostech ze společností Deloitte, Citigroup a Mint Investments . Během své devítileté kariéry v realitním oboru získal Michal zkušenosti s investičními analýzami, managementem fondů, bankovním financováním, developmentem, správou nemovitostí a pronájmem.

V poslední době se podílel například na prodeji obchodního centra Letňany, obchodního centra Forum Liberec a žižkovského areálu CETIN. Mezi jeho klienty patří Tesco, Mint, Avestus Capital Partners, HB Reavis, Markland a CPI Property Group.

Michal Soták vystudoval finance na School of Management, University of Bath v Anglii a ekonomii na Karlově univerzitě v Praze.