Štěpán Húsek (40) začal svou kariéru v Deloitte ČR na pozici senior manažera v roce 2013. Je zodpovědný za technologické poradenství, inovace a implementaci integrovaných řešení pro klienty. V oddělení poradenských služeb vede technologický tým, který klientům především ve finančním sektoru pomáhá transformovat obchodní modely za použití nových technologií.

Vystudoval informatiku na ČVUT FEL. Poté pracoval pro IT startupy, kde získal první manažerské zkušenosti, pomáhal s rodinnou IT PR agenturou a podnikal v oblasti informačních technologií. Před nástupem do Deloitte pracoval pro IBM.

„Sestavit technologický tým byla výzva, nakonec se nám podařilo ideálně zkombinovat technicky orientované experty a konzultanty se znalostmi v oblasti bankovnictví,“ říká Štěpán Húsek, partner vedoucí technologický tým v oddělení poradenských služeb společnosti Deloitte ČR a dodává: „Do budoucna bych se rád zaměřil na rozvoj a inovace. Svět technologií je v neustálém pohybu a my musíme udržet krok.“

 

Milan Kulhánek (44) působí v Deloitte ČR čtvrtým rokem. V rámci oddělení poradenských služeb vede tým poradenství pro oblasti provozních činností a strategie, který se věnuje především centrům sdílených podnikových služeb, strategickému HR a řízení změn v organizacích. Významná část jeho práce je zaměřena na robotickou automatizaci procesů a kognitivní automatizaci. Náplní jeho role je rozvíjet strategická partnerství a hledat a nasazovat řešení, která optimálně kombinují byznysové a technologické aspekty. V minulosti působil Milan v IBM a v Českém Telecomu. Vystudoval ekonomiku a management na České zemědělské univerzitě v Praze.

„Kombinujeme technologie a byznys. Naši klienti se potýkají s různými problémy, my jim je pomáháme řešit,“ říká Milan Kulhánek, partner vedoucí tým Provozní činnosti a strategie v oddělení poradenských služeb společnosti Deloitte ČR a dodává: „Například robotika je tým složený z více než 30 expertů a v rámci Deloitte jsme globálním lídrem.“

 

Miroslav Linhart (39) začínal v Deloitte ČR před patnácti lety jako asistent auditora. Dnes vede Real Estate tým, který se zaměřuje na poradenství v segmentu rezidenčních i komerčních nemovitostí, developmentu a stavebnictví. Specializuje se na nemovitostní transakce, oceňování nemovitostí, analýzy trhů a vyhledávání akvizičních cílů.

Vystudoval podnikovou ekonomiku a management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je certifikovaným účetním znalcem ve Velké Británii (ACCA).

„V Deloitte jsem působil 9 let jako auditor nemovitostních a stavebních společností, pak se objevila možnost podílet se na vybudování specializovaného poradenského týmu v této oblasti. To rozhodlo o mém dalším směrování,“ říká Miroslav Linhart, partner vedoucí tým poradenství pro oblast nemovitostí a stavebnictví společnosti Deloitte ČR a dodává: „Oddělení nemovitostí doplňuje nabídku služeb pro naše klienty a společně s právníky, daňovými a účetními poradci dokážeme nabídnout komplexní přístup.“