Stuart Jordan přichází do SavillsJLL, kde šest let řídil investiční tým pro střední Evropu. Sídlil v Praze a také dohlížel na veškeré investiční aktivity v České republice. Během svého působení zodpovídal za některé z největších investičních transakcí na trhu – jako například nedávný prodej byznys center The Park, Florentinum či Enterprise Office Centre a obchodních center Olympia Brno a Arkády Pankrác.

S Jordanem bude úzce spolupracovat Jakub Gajdoš, seniorní investiční analytik, který do Savills nastoupil v dubnu letošního roku. Přišel rovněž z JLL, kde se oba pánové v uplynulých pěti letech společně podíleli na transakcích v hodnotě 3 mld euro.  

Ben Maudling, výkonný ředitel Savills pro Českou republiku a Slovensko, říká: “S radostí vítám příchod Stuarta Jordana do Savills. Díky své prvotřídní reputaci patří v posledních letech k nejuznávanějším investičním odborníkům na českém trhu. Jsem přesvědčený o tom, že se investiční oddělení Savills brzy stane lídrem trhu.”

Stuart Jordan, vedoucí investičního oddělení Savills pro Českou republiku, říká: “Je mi potěšením nastoupit do pražské pobočky Savills a po boku Bena Maudlinga se podílet na jejím založení a rozvoji. Trh komerčních realit v Čechách i na Slovensku láká investory ze všech sektorů. Budeme poskytovat strategické poradenství a spolupracovat na transakcích s klienty, kteří hledají přidanou hodnotu spíše než jen zprostředkovatelskou službu.”