Stanislav Obešlo (50) má ve finančním sektoru a v oblasti obchodu bohaté zkušenosti. Před nástupem do Wüstenrotu působil mimo jiné v České spořitelně. Více než šest let strávil v jedné z makléřských společností jako ředitel obchodní divize, kde byl zodpovědný za řízení stávající franšízové sítě a akvizici nových partnerů. Velkou část své kariéry spojil s finanční skupinou ČSOB, kde zastával mj. pozici ředitele odboru retailových produktů. Jeho hlavním úkolem byl vývoj a implementace nových produktů včetně prodeje hypotečních úvěrů Hypoteční banky ve skupině ČSOB. Od roku 2003 pracoval v Hypoteční bance jako ředitel odboru řízení obchodních sítí.

„Značka Wüstenrot je jednou z nejtradičnějších na českém finančním trhu. Doufám, že uplatním své zkušenosti ve prospěch jak klientů, tak Wüstenrotu a zejména finančních poradců, neboť efektivní prodejní síť je v dnešní době nezbytným předpokladem úspěchu,“ říká Stanislav Obešlo.

Stanislav Obešlo je absolventem Českého vysokého technického učení, je ženatý a má dvě děti. Svůj volný čas věnuje nejen rodině, ale i sportovním aktivitám a cestování.