Jindřich Jíra zastává po Ondřeji Klegovi roli marketingového ředitele ACOMWARE. Do jara letošního roku řídil marketingové oddělení Netmail a dále působil jako nezávislý marketingový konzultant. V nové pozici se zaměří na přípravu nového komunikačního konceptu firmy a dále na spuštění nové webové prezentace.

Dosavadní marketingový ředitel Ondřej Klega se bude ve firmě nadále věnovat oblasti business development a rozvoji vztahů s obchodními partnery a klienty ACOMWARE.

Novým vedoucím týmu konzultantů se stal v průběhu léta Marek Říha, který se na tuto pozici přesouvá z role vedoucího kreativy a obsahu. Před příchodem do ACOMWARE spoluzaložil v roce 2007 komunikační agenturu Insidea, kde byl výkonným a kreativním ředitelem. Jako vedoucí konzultantů bude mít mimo jiné na starosti další rozvoj znalostí svého týmu v oblasti e-commerce a budování značek.

Jednou z prvních posil do Markova týmu konzultantů je Kristína Kasalová, která v roli Senior E-commerce Consultant připravuje integrované kampaně a řešení pro klienty. Předchozí zkušenosti sbírala ve výkonnostní agentuře NMPi ve Velké Británii.