Jana Sečkářová (40) se developmentu věnuje přes 10 let. Před svým působením ve skupině Natland Group pracovala v oblasti investičního bankovnictví M&A.

Jako 19letá začínala v obchodním oddělení DHL. Po ukončení zahraničních studií pracovala pro ABN AMRO, kde se jako členka týmu podílela na privatizaci českého plynárenství. Následně až do svého působení ve skupině firem Natland Group pracovala pro Slavia Capital v oddělení corporate finance advisory/M&A , kde se podílela například na prodeji společnosti Škoda Plzeň.

„Zásadní mezník pro mne nastal v momentě, kdy jsem si po zkušenostech v investičním bankovnictví uvědomila, že ten obor není pro mne, že nikdy nebudu zapadat do klasické korporátní kultury,“ říká o sobě Jana Sečkářová. „Bavila mě ta proměnlivost jednotlivých odvětví, ale vždycky to nakonec skončilo jen u čísel. A mě spíš zajímalo to, co se skrývá za nimi, co firmy reálně vytvářejí. Když pak přišla nabídka z residenčního developmentu, zaujalo mě to, ačkoliv bylo jasné, že se většinu věcí budu muset učit od začátku. Nicméně zkušenosti z investičního bankovnictví se mi hodily i tam,“ vysvětluje.

Jana Sečkářová se v nové pozici věnuje především řízení developerských projektů a společností spojených s nemovitostmi a rovněž vyhledávání nových příležitostí. Zároveň u jednotlivých projektů zastřešuje komunikaci s úvěrujícími finančními ústavy. Podle jejích slov ji nejvíce ovlivnili kolegové ve skupině. „Jejich pohled na svět, na finance, praktický přístup, postoj k riziku a názor na development jsou nesmírně inspirující,“ upřesňuje Sečkářová.

Vystudovala obor Master - Economics and Management při ČZU v Praze. Následně studovala International Marketing & Management na univerzitě Sodertorns Hogskola ve Stockholmu a Business Strategy na Plymouth University ve Velké Británii.

 

Související