Obchodní zkušenosti ředitele Maška skloubíme s mým odborným pohledem v oblasti práva a kreativním přístupem. Těším se na výzvy, které na náš tandem čekají,“ prohlásila Andrea Daňhelová, která v realitní společnosti dříve působila na pozici vedoucí právního oddělení.

Díky unikátnímu propojení nabízíme komplexní servis při realizaci realitních obchodů a jejich financování. Zároveň máme jednu z největších sítí poboček,“ doplnila Andrea Daňhelová, která na vedoucí pozici střídá Martina Fojtíka. Na starost bude mít interní systémový vývoj, ale také vzdělávání makléřů. „Ráda bych prohlubovala směr, který dnes Fincentrum Reality má. Tedy v rámci přijímání makléřů a jejich růstu apelovat na kvalitu, nikoliv na kvantitu. Připravené máme další projekty a inovace, které by nás měly odlišit od konkurence.“

Fincentrum Reality má jako jedna z mála realitních kanceláří vlastní vzdělávací program a makléřské zkoušky. Jejich nesplnění znamená odchod ze společnosti. „Cílem je rozvíjet naše silné stránky tak, abychom společně diktovali nové trendy na realitním trhu v oblasti zázemí a osobnostního rozvoje realitních makléřů,“ prohlásil Jaromír Mašek, ředitel Fincentra Reality.

Související