Ivan Mikula (48) pracuje v české internetové jedničce od roku 2005, od roku 2017 je součástí Televize Seznam, kde zastával pozici business development manažera. Ve volném čase se věnuje fotografování, cestování a rodině.

„Jakubovi patří obrovské poděkování za to, že dokázal téměř na zelené louce vybudovat televizní stanici s nesmírným potenciálem. Abychom ho dokázali náležitě vytěžit, musíme se rozvoji televize věnovat na maximum, což vedle řízení zpravodajského portálu a nově rádií Expres FM a Classic Praha, prostě není reálné. Proto jsme se rozhodli redakci rozdělit a nabídnout místo ředitele Televize Seznam Ivanovi, který je od začátku její součástí,“ vysvětluje Pavel Zima, místopředseda představenstva a ředitel pro exekutivu a komunikaci Seznam.cz.

„Vážím si důvěry, kterou do mě vedení Seznamu i kolegové vložili. Aktuální prioritou je příprava nového programového schématu, kdy do našeho vysílání od října letošního roku postupně zařadíme větší množství nového obsahu. Současně se věnujeme i technologickému rozvoji našeho televizního vysílání a připravujeme se na spuštění vysílání v DVB-T2 v lednu příštího roku. Díky tomu budeme moci našim divákům nabídnout při sledování našeho vysílání obraz ve vysokém rozlišení,“ říká Ivan Mikula, nový ředitel Televize Seznam.

Televizeseznam.cz je videoportál, který nabízí divákům na jednom místě videoobsah všech obsahových služeb Seznam.cz – Televize Seznam, Seznam Zprávy, Stream, Proženy.cz, Garáž.cz a také webů Novinky.cz, Super.cz a Sport.cz. Kromě vlastní tvorby na něm najdou diváci i videa partnerských vydavatelů. Ředitelem obsahu zodpovědným za obsah videportálu Televizeseznam.cz nadále zůstává Igor Kalaš.