Postup si Sigma vybojovala na hřišti Framu Reykjavík, kde vyhrála 2:0. Ve 3. kole si Olomouc zahraje se skotským Aberdeenem.

Po remíze 1:1 na vlastním hřišti potřebovala Sigma k postupu vstřelit na Islandu gól. Toho docílila ve 47. minutě, když se po Otepkově centru prosadil Hubník.

Pojistku postupu pak o jedenáct minut přidal sám Otepka, když se zpoza šestnáctky trefil za záda brankáře Halldarssona.

O postup do 4. kola si Sigma s Aberdeenem zahraje už příští čtvrtek. První zápas odehraje na hřišti soupeře.

Vaduz překvapivě zdolal Falkirk

Fotbalisté Liberce si zahrají s lichtenštejnským Vaduzem, který ve 2. kole překvapivě vyřadil skotský Falkirk.

Vaduz zásluhou branky Nolla z 24. minuty vymazal náskok Falkirku z prvního zápasu. Zápas poté dospěl do prodloužení, které rozhodl v závěru toho prvního Burgmeier.

Také Liberec odehraje první zápas s Vaduzem příští týden, hrát se bude v Lichtenštejnsku.