Nejlepší český skokan do výšky Jaroslav Bába má po loňské smolné sezoně, plné nemocí a zranění, opět vysoké cíle. Pochvaluje si především vydařenou zimní přípravu a je rovněž spokojen, že minulý týden na Ostravské laťce splnil limit pro účast na halovém mistrovství Evropy, které se koná ve dnech 4. – 6. března v Paříži.
"Absolvoval jsem soustředění ve Špindlerově Mlýně, v Tatrách a na Kanárských ostrovech. Trénoval jsem víc než loni, vážím o čtyři kila méně a díky dobrému zdravotnímu stavu se také cítím líp než před rokem. Dost času věnuji rehabilitaci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



