První bundesligový gól v letošní sezoně vstřelil český útočník Martin Fenin z Frankfurtu. V 29. kole jím pomohl v záchranářském souboji svému týmu k domácí remíze 1:1 s Brémami.

Fenin se týden před svými 24. narozeninami trefil hlavou sedm minut před koncem řádné hrací doby. Na trávník ho trenér Christoph Daum, jenž si dnes odbyl svou domácí premiéru na lavičce Eintrachtu, poslal v 70. minutě. Fenin, který v této sezoně pouze třikrát nastoupil v základní sestavě, skóroval v lize poprvé od loňského března. V letošní sezoně skóroval český útočník jen v poháru proti Cáchám.

Také první gól dnešního utkání dal hlavou frankfurtský hráč, Halil Altintop však v 58. minutě nešťastně zamířil do vlastní sítě. Eintracht zůstal po remíze třináctý v tabulce bod za Werderem.