Slavia se snaží udržet naději na zachování budoucnosti klubu. Ve čtvrtek dopoledne navštívil předsedu ČMFS majitel SK Slavia Praha Antonín Franc společně s generálním ředitelem klubu Miroslavem Platilem.

Šéfové klubu tak zareagovali na výzvu Ivana Haška, který ve středu vyzval majitele Slavie k jednání. „Je potřeba přestat mluvit v hádankách, potřebujeme znát, jak se věci mají. Vyzýváme majitele klubu, aby ve spolupráci se svazem učinil kroky, které povedou k záchraně Slavie,“ prohlásil Hašek.

Během dnešní schůzky s Platilem a Francem, který je prezentován jako majitel klubu, probíral situaci Slavie. Byl přednesen návrh konkrétních kroků, které by měly vést k obdržení licence a zachování chodu klubu.

 

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se