Poslední trénink mají za sebou, teď už české hokejisty čeká úvodní zápas šampionátu proti Lotyšsku. Útočník Patrik Eliáš před ním hýří dobrou náladou.

Cítíte, že už šampionát začíná?
Určitě, potkáváte ostatní kluky z jiných zemí. Atmosféra na mě už dýchla. Jsme připraveni. Byl fajn trénink, dobré tempo, krátký. Byla sranda. Tak to má být před turnajem, aby se nastavila pohoda. Ale všichni jsme si vědomi toho, co je před námi.

Jak osobně se cítíte vy?
Já dobrý, děkuju. Ty?

Jde to docela.
Já jsem se dobře vyspal, dobře jsem se najedl. Všechno v pohodě.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se